Skip to content

Mysli na svou uklízečku!

Víte, dnes se dotkneme seriózního a ožehavého tématu, které nepochybně vyvolá bouřlivou odezvu. Někde v bibli stojí, že nemáš dělat vostatním co nechceš, aby oni dělali tobě, a tak prosimvás, udělejte jednu drobnost pro to, aby byl svět lepší místo. Udělejte dobrý skutek k dvacátému výročí revoluce a ukažte, že ve Vás dříme dobrá duše. Buďte tý lásky a neserte svoji uklízečku…

Jde o prostou záležitost, drobnost, jejíž sravost si většina lidí neuvědomuje. Buďte uvědomělými občany a při výběru rohožky před dveře myslete na ty dobrosrdečné děvy v gumových rukavicích, jež stráží čistotu Vaší chodby. Je vhodné, kolegiální a lidské vybrat si rohožku, kterou špína nepropadává, nýbrž drží se v ní. Dále jsou oceňovány rohožky kompaktní, nerozpadajícíc se a pokud možno tak tuhé, že při opření o zeď drží opřené a neplomstají do čerstvě vytřeného.

Rohožky kompaktní však děravé jsou sice již na pováženou, ale jsou tolerovány, každého osud občas svede na scestí a pro příště se můžete polepšit. Nejvíc vytáčivým elementem jsou však rohožky nechutné proutěné, které jsou naplněnou noční můrou, jelikož jsou bordelpropustné, nestojaté a co je nejhorší samoosobě prasící, proutí z nich leze a vytváří bordel. A bordel je co? Bordel je fuj. Majitelé všech svinských svinících rohožek (jelikož jsou známy i typy svinící neproutěné; řídké, leč otravné) by si měli uvědomit dalekosáhlé důsledky svého jednání.

Čím otravnější a na manipulaci komplikovanější bude Vaše rohožka, tím větší je šance, že se na ni Vaše uklízečka vysere a mopem ji pouze oblízne a na nějaké vyklepávání se Vám z vysoka. Je to vážně to, co jste chtěli? Uvědomte si, jaké nepříjemnosti mohou pramenit ze znepřátelní tak důležié osoby jako je uklízečka! Nebuďte svině a kupte si k Vánocům snadno manipulovatelnou rohožku, ať je svět zase o něco lepší místo.

(Jo a taky nebuďte hnusný na ty lidi, co Vám příjdou odečítata topení. Věřte, že vy je serte víc než oni Vás…)

Přidej komentář

Tvůj email nikdo neuvidí. Požadovaná pole jsou označena *
*
*